You are here:   Home Други Топ Скандално! Ботев (Пловдив) - Левски уреден?

Скандално! Ботев (Пловдив) - Левски уреден?

Неделя, 21 Юли 2013 22:07 Георги Генев

До скандална информация достигна до екипа на SportaBG.com.

Според информацията, днешното дерби от първия кръг на "А" група между Ботев (Пловдив) и Левски е било уредено. Това разкрива една от известните световни групи във Фейсбук, която публикува уредени мачове.

Интересното в случая е, че, за да получи даден човек уреден двубой, той първо трябва да плати предваритeлно и едва след това му се изпраща срещата.

Днешният мач, между двата български отбора обаче е минал в графата "free" или така наречените безплатни мачове, който се предоставят от дадения админ. Информацията е била публикувана в 5:53, или 7 минути преди началото на мача.

Според публикацията в страницата, мача е бил уреден за 2/1 или просто казано - Левски да води на полувремето а двубоят да завърши в полза на Ботев - така както и стана.

Интересно е, че информацията за обръщалката е публикувана и от известният футболен адвокат и мениджър Георги Градев.

Дали двубоят между Ботев и Левски не е бил с ясен изход оставяме на Вас да прецените.

Предоставяме Ви и скрийншот, с който можете да се убедите в написаното по-горе.