You are here:   Home БГ Футбол А група Черноморец представи новите си попълнения

Черноморец представи новите си попълнения

Четвъртък, 03 Март 2011 15:29 SPORTABG

В началото на проведената днес пресконференция преди мача на „Черноморец – Бургас” с ЦСКА, главният мениджър и спортно технически директор на „акулите” Душан Буковац представи трите нови попълнения на бургаския тим, съобщава пресслужбата на клуба.

 

 

Йозеф Йозефсон е 21 годишен исландски младежки национал. Играе на поста ляв защитник. Алберто Куадри е на 28 години, полузащитник. Юноша е на Интер, бивш младежки национал на Италия. Играл е за Лацио, Мантова, Падуа, Авелино и Таранто. Третият нов футболист, който ще бъде на разположение на треньора Антон Велков също е полузащитник. Неговото име е Мишел Кручани, той е на 24 години и е преминал през всички формации на Лацио. Последния му отбор е Джела от серия С1.

На въпрос дали е запознат със състоянието на новите играчи старши треньорът Антон Велков отговори, че вече е наясно с това, но до определянето на групата за мача с ЦСКА има 24 часа, в които ще реши на кого да гласува доверие.

Снимка: chernomoretz.bg