
Бившият старши треньор на Левски и Локомотив (София) Стефан Грозданов сподели пред медиите, че смята първенството в България за може би приключило, тъй като Литекс ще стане шампион за втори път, след като в момента води на Левсик с 8 точки.
"Първенството може би е свършено", заяви Грозданов.
"Литекс играе много стабилно и трудно излиза от равновесие. Ловеч се превърна в крепост за отбора. На "оранжевите" им предстои едно гостуване на "Герена", а там дербитата с Левски винаги са интересни и са свързани с какви ли не скандални случки. Ако и там не загуби, то Литекс със сигурност ще е шампион отново", допълни легендата на българския футбол.
В момента Грозданов не ес занимава с нищо, като за последно ръководи Пирин (Благоевград). Сега той заяви, че ще се завърне във футбола, но не като треньор.