You are here:   Home БГ Футбол А група Пак удариха черно тото в Благоевград

Пак удариха черно тото в Благоевград

Четвъртък, 11 Август 2011 07:55 "24 часа"

Антимафиоти от сектор "Компютърни престъпления" на ГДБОП атакуваха нелегални букмейкърски пунктове в Благоевград и Петрич, съобщи МВР. Ударени са няколко пункта за незаконен хазарт в двата града, които официално работели като заведения.

Нелегалните тотаджии са от фирмата "Евробет 365", научи "24 часа". Оттам преди месец изпратили официално писмо до Комисията по хазарта, в което твърдели, че са консултанти на букмейкъри и държат комисията да ги провери дали си вършат законно работатa. Затова антимафиоти, хора от Комисията по хазарта и данъчни се "отбили" в заведенията на фирмата и установили, че вместо консултантски услуги от "Евробет 365" директно организират незаконни залагания в интернет.

Прибрани са компютри и фишове за залагания. През пролетта антимафиотите от ГДБОП удариха голяма мрежа за нелегален хазарт в Благоевградско.