
Изпълнителният директор на ЦСКА заяи, че е останал доволен от победата на ЦСКА. Венцислав Живков потвърди информациите, че Димитър Пенев е новият старши-треньор на клуба.
"Видяхте отборът доминираше през целия мач, независимо че играхме с първия в класирането, показахме класа. Много съм доволен и щастлив, трябваше да победим с повече, но победата си е победа. Имаме нашите цели, до края ще играем с всички сили и ще гледаме да се класираме възможно най-напред. Видя се, че сме добър отбор", заяви Живков
„Знаете, че на Зафиров му изтече лицензът, от днес треньор е Димитър Пенев. Няма напрежение, те работят заедно, помагат си и виждате, че резултатите са на лице. Договорът на Пенев вече е в БФС и той официално е старши треньор, няма драма, ще работят заедно", завърши Венци Живков.