
Фернандо Силва и Диего ще сложат на гърба си фланелката на Славия, това бе разкрито от мениджърът Джери Перейра. Очаква се с тях да настъпи тотална промяна в състава на столичаните.
"Атакуващият халф се казва Фернандо Силва, на 22 години и в момента живее в Рио де Жанейро. Играл е във втородивизионния ABC (Рио Гранде), но там е записал малко мачове. За последно се е състезавал за Калдензе, в шампиона¬та на щата Минейро. Той вече е подписал договор със Славия за 3 години. Другият е нападател, казва се Диего и е на 27 години. Той парафира за 2 години със столичани. Последният клуб, за който се е състезавал, е Конфианса", сподели Перейра.
Венцеслав Стефанов - президентът на Славия, вече заяви, че в тима ще има голяма чистка. Клубът ще се раздели с Николай Дюлгеров, Димо Атанасов, Тодор Колев, Петър Димитров, Спас Георгиев, Антонио Ливраменто, Дайсуке Мацуй, Тайсуке Акийоши, Мартин Тошев, Павле Попара и Здравко Лазаров, като списъкът може да стане и по-голям. Даниел Златков - любимецът на феновете, не пожела да поднови договора си и ще пробва да заиграе в чужбина.