You are here:   Home БГ Футбол А група "Черно море" се запъна за Гонзо

"Черно море" се запъна за Гонзо

Вторник, 11 Март 2014 07:18 "Стандарт"

"Черно море" отказа да пусне Гонзо в "Левски", въпреки договорката, която имаха двама тима. Според запознати варненци удрят на камък и не могат да му намерят заместник. Те пробваха два варианта.

Неделчо Матушев бе отхвърлен от феновете. Агитката не го иска, защото преди време бил водил "Спартак" (Вн). Така на "Тича" не искаха да изпаднат в ситуацията на "сините" с Ивайло Петев. Другият вариант е Илиан Илиев. По неясни причини обаче той не пожела да приеме поканата на родния си клуб. Запознати твърдят, че той е обиден от начина, по който се раздели с "Черно море" преди години. Гонзо се появи днес на "Тича" и обсъди ситуацията с шефовете. Той не води тренировката, тя бе поверена на помощника му Емануил Луканов. Другият помощник на Гонзо Ивайло Петров се прибра в Пловдив. Явно, за да си стяга багажа за София. Той обаче ще трябва да се прибере във Варна, за да помага на Гонзо за мача с "Литекс". Срещата от 1 кръг на плейофите в първата седмица ще бъде изтеглена за четвъртък от 17,15 ч. От "Левски" опитаха да променят мнението на колегите си от Варна, но удариха на камък.

Антони Здравков ще трябва сам да се справи с "Ботев" за купата в сряда, а след това в събота от 16,15 часа ще търси реванш от Стойчо Младенов за двата шамара, които ум удари в "А" група до сега.