
Феновете на Локомотив (Пд) прекръстиха новото попълнение и автор на двата гола в двубоя Базиле де Карвальо на Вкарвальо. Сенегалецът с френски паспорт е напът да се превърне в новата голова машина на черно-белите и да накара всички на стадиона в парк Лаута да вярват, че той ще замести успешно преминалия в Левски Гара Дембеле.
Досега пловдивчани се кахъряха, че без Гарата играта в нападение няма да бъде същата.
Де Карвальо беше доведен при черно-белите от мениджърката мадам Сокена Ба, която е майка на футболистите на Локомотив Йонес и Семир Бенжелюн. Мадам Ба е агент и на Гара Дембеле.
В същото време треньорът Христо Бонев съобщи, че със съдействието на вицепрезидента на БФС Михаел Касабов е напът да се разреши въпросът с лиценза. Както е известно, Бонев не се появи на предишната пресконференция след мача с Видима-Раковски, тъй като тапията му от Кьолнската школа не беше призната.
- Нужна е само една вноска от 160 евро - заяви Бонев.
Снимка: Цветан Инджов/ SportaBg.com
Източник: ''7 дни спорт''
Още по темата: