
Отборът на Черноморец постигна минимална победа с 1-0 над новака Видима-Раковски, това беше трета поредна победа на "акулите". Интересно е че в първия кръг бургазлии изпуснаха да победят друг новак Академик, а след това постигнаха две победи над грандовете Левски и ЦСКА.
През първото полувреме двата отбора бяха доста равностойни, като за Черноморец удари на Фернандес и Дос Сантос бяха спасени от Илиев. А за Видима Русев и Заков можеха да открият, но изстрелите им преминаха в аут.
През второто полувреме започна добре за "акулите", след като удар на Георги Андонов беше изчистен от голлинията. В 52-та минута Черноморец откри резултата, след центриране в наказателното поле на Видима от фаул Дянков върна към Фернандес, който от точката за изпълнение на дузпа засече с плонж за 1:0. След това Андонов от фаул пробва Илиев, но топката отиде в аут. Последният шанс беше за Видима като Хайри върна към Борел, който в последният момент успя да изпревари футболист на Видима. Така Черноморец поведе в класирането в "А" група преди изиграването на утрешните мачове.