You are here:   Home БГ Футбол А група Ботев Пловдив ВИДЕО: Сърмов: Имаме реални шансове за добър резултат в Германия

ВИДЕО: Сърмов: Имаме реални шансове за добър резултат в Германия

Четвъртък, 01 Август 2013 22:46

Халфът на Ботев (Пловдив) Георги Сърмов заяви след мача, че неговият отбор е имал достатъчно положения, за да победи Щутгарт, но просто не ги е реализирал.

Той се чувства оптимистично преди двата важни мача на Ботев следващата седмица - срещу Литекс в А група и реванша срещу Щутгарт в Германия.

"Липсваше ми тази тръпка, особено срещу Щутгарт. Всеки иска да играе в такъв мач. Имам да наваксвам с подготовката, от 10 дни тренирам с тима. Има какво да се желае. Стоилов искаше да пресираме съперника и да правим добри контри. Мачът е отворен - имаме реални шансове да постигнем добър резултат. Първо играем в Ловеч, след това отиваме с Германия за успех. Създадохме голови положения, но не успяхме да ги реализираме."

Снимка: Любомир Русинов/SportaBG.com

ВСИЧКО СЛЕД БОТЕВ - ЩУТГАРТ: