You are here:   Home БГ Футбол А група Левски Левски сложи цена от 1,5 милиона евро на новата звезда на отбора

Левски сложи цена от 1,5 милиона евро на новата звезда на отбора

Понеделник, 22 Април 2013 09:25 ''Тема Спорт''

Ръководството на Левски е поставило цена от 1.5 милиона евро на новата си звезда Гари Родригес, твърди "Тема Спорт".

Тази сума ще трябва да бъде платена от всеки, който иска холандеца в редиците си, и тя е вписана в специална клауза на договора на играча.

Родригес бе привлечен през зимата. Правата на 22-годишния играч се държаха от АДО Ден Хааг, но той играеше като преотстъпен в Дордрехт. Сините броиха за него 300 хиляди евро - 200 бона на Ден Хааг и 100 на Дордрехт. Договорът му със "сините" е за 3.5 години.

Холандецът прави фурор със синята фланелка през пролетта. Той бе в основата на успеха над Литекс с 2-1, като направи страхотни мачове и в турнира за Купата, където Левски докосва финала.