Спортният директор на Левски Христо Йовов заяви, че напуска клуба. Легендата на "сините" заяви, че чака обяснение от Тодор Батков, но дори и адвокатът да промени решението си, той не би останал.
"Снощи г-н Батков ми се обади и каза, че смята да ме освободи. Отвърнах, че няма проблем. Засега няма официално потвърждение, но днес говорих с треньора и Батков му казал, че е размислил. Правил съм много компромиси с достойнството си през последните месеци, така че повече нищо няма да кажа и ще чакам Батков да каже какви са причините за освобождаването ми. В събота ще има един фен повече на стадиона.", заяви Йовов.
"Докато не се изчистят нещата тук, няма да работя на "Герена". Един клуб не може да върви в гнила обстановка. Важно е да подкрепяме Левски. Аз съм давал сърце и душа за отбора и съм чист пред себе си. Много ми е интересна причината, поради която ме освобождават.", завърши легендата на "сините".