You are here:   Home БГ Футбол А група Локо Пловдив Коко Динев се гаври със съдия, не потвърди за Кокала (аудио)

Коко Динев се гаври със съдия, не потвърди за Кокала (аудио)

Четвъртък, 27 Октомври 2011 15:48

Босът на Локомотив (Пловдив) коментира съдията след победата с 1:0 над Черно море.

"Ако Локомотив Пловдив не бе спечелил срещата и аз щях да имам претенции. Днес мачът бе ръководен от слаб съдия и неориентиран човек. Не знам дали той сам си кара колата, или някой го вози, но пак казвам той като човек е неориентиран", заяви Динев.

"Не знам защо смятате, че Емил Велев щом е дошъл на мача, ще е новият треньор на Локо Пд. Той ми е приятел и затова е на стадиона. Отборът не върви много добре и затова търсим различни варианти. Велев, както и сигурно още двадесет треньори може да поемат треньорския пост в клуба", добави босът на "смърфовете".

"Виждате, че без много, много да вдигаме шум изградихме един изкуствен терен. Важното е да градим основите, тъй като без да се случи това, нищо добро не ни чака", завърши благодетелят на Локомотив Пловдив.

Снимка: Цветан Инджов/SportaBG.com

ЧУЙТЕ ЦЯЛОТО ИЗКАЗВАНЕ НА КОКО ДИНЕВ В АУДИО ФАЙЛА ПО-ДОЛУ!

Още по темата: