
Отборът на Локомотив (Пловдив) загуби днешната контрола с тима на Брестник.
Старши треньорът на ''смърфовете'' Емил Велев заложи на експериментален състав, като футболисти от първия отбор на ''черно-белите'' почти липсваха.
За отбора от ''Лаута'' на вратата започна френския страж Антонио Толес, който ще бъде тестван и с отбора на Раковски в петък. В защита застанаха Атанас Рибарски, на който не се разчиташе през изминалия полусезон, Теодор Гончев, който идва на проби от Левски, Христо Стамов и Борис Бисеров, които са юноши на отбора.
В халфовата линия личаха имената на Любомир Витанов, който бе и капитан в срещата, Янко Ангелов също на проби от Левски, Аян Садъков и Запрян Запрянов, които също са от юношеските гарнитури на Локомотив. В нападение си партнираха Дамян Митев и Милош Релич.
Първото полувреме между двата отбора завърши наравно. През второто част Дамян Митев напусна на мястото на Стефан Чилингиров а пък Борис Бисеров се контузи и се наложи по спешност на негово място да влезе Пламен Айлов, който също кара проби и идва от Спартак Пловдив.
Милош Ралич и Чилингиров се отличиха с фрапантни пропуски, докато Сашо Стойчев и Петьо Димитров вкараха двата гола в срещата която завърши 2:0 в полза на Брестник.
Снимка: Цветан Инджов/ SportaBG.com