
След минималната победа на Локомотив Пловдив с 1:0 над Монтана президентът на "смърфовете" Константин Динев коментира пропадналия мач между Локомотив София и Славия на стадион "Надежда" в София.
"За нас, в първенството е много трудно да догоним водещите отбори, може би затова и публиката днес е по-малко. Предишния мач беше много болезнена катастрофа за нас, локомотивът катастрофира. Затова днес публиката е малко.", коментира след мача Коко Динев.
Той не пропусна да коментира несъстоялото се столично дерби между отборите на Локомотив София и Славия.
"Престъпление е да се играе на стадиона на Локомотив София. Знаете, че ние в първия кръг играхме там, беше пясъчник, все едно се играе на плажа. Охрана нямало днес, но то и терен няма“, коментира ситуацията ан "Надежда" Коко Динев.
"Ние ще играем до края на първенството, да побеждаваме във всеки мач, за да излезем с достойнство, пък каквото е, това е“, добави босът на Локо Пд.
Снимка: Цветан Инджов/SportaBG.com