You are here:   Home БГ Футбол А група Локо Пловдив Узунов моли Стоичков за помощ

Узунов моли Стоичков за помощ

Сряда, 25 Юли 2012 10:34

 

Легендата на българския футбол Христо Стоичков се е заел да помогне с намирането на нов спонсор за Локомотив Пловдив. Както е известно досегашният благодетел на тима Коко Динев се оттегли и хариза акциите си на Атанас Узунов.

 

 

Бившият топрефер пък е кум на Камата и по роднинска линия го е помолил за помощ". Узунов обяви, че цената на Локо е 1 лв., а наелият се да вземе клуба ще бъде почерпен с кафе лично от него.

Миналото лято Стоичков води в Пловдив испански инвеститори, които бяха заявили готовност да ремонтират стадиона в парк "Лаута".

Не по линия на Стоичков вече са проведени разговори с "Винпром Пещера", "Сачи" и "Рефан".  Засега обаче собствениците на тези фирми не са склонни да се нагърбят с издръжката на "черно-белите". Като вариант не е отпаднал и този с бизнес дамата и банкерка Петя Славов.