You are here:   Home БГ Футбол А група Локо Пловдив Кавдански донесе първия успех на Локо (Пд) в Турция

Кавдански донесе първия успех на Локо (Пд) в Турция

Четвъртък, 07 Февруари 2013 18:33 Денислав Иванов

Отборът на Локомотив (Пловдив) надигра втородивизионния норвежки Фредрикщад с 1:0 в приятелска среща, играна в турския курорт Сите, който се намира на 45 минути път от лагера на "смърфовете" в Алания.

 

 

Единственото попадение в мача бе дело на централния бранител Мартин Кавдански, който се разписа с глава в 89-ата минута след центриране на Христо Златински от пряк свободен удар.

Вижте стартовия състав на Локомотив:

Йордан Господинов; Георги Мечечиев, Павел Ковачев, Мартин Кавдански, Христо Стамов; Валери Георгиев, Христо Златински (кап), Станислав Маламов, Четин Садула, Даниел Георгиев; Рангел Абушев.

Възпитаниците на Стефан Генов ще продължат да се готвят в Турция и следващата проверка на тима е в събота срещу чешкия Храдец Кралове.

Още за подготовката и трансферите на Локо (Пловдив) през зимата: