You are here:   Home БГ Футбол А група Лудогорец Лудогорец: Антонов провали трансфера си в Берое

Лудогорец: Антонов провали трансфера си в Берое

Понеделник, 04 Март 2013 16:02 Денислав Иванов

Скандалът между Лудогорец и Мирослав Антонов продължава да се разраства. Изпълнителният директор на разградчани Ангел Петричев разкри, че футболистът е провалил трансфера си в Берое като дори с е държал арогантно с клуба от Стара Загора.

 

 

„Берое даваха за Миро Антонов заплата, която бе равносилна на възнаграждението, което получава при нас. Освен това Берое предложиха и 75 000 лева трансферна сума за футболиста и ние бяхме готови да сключим сделката, въпреки че щяхме да сме на загуба, защото сме платили за него на Левски 60 000 евро. Нямам представа защо Антонов провали своя трансфер в един отбор с традиция и страхотна публика. Разбрах обаче, че в Берое са останали огорчени от арогантно отношение на играча“, обясни Петричев.

„Нямахме намерение да изнасяме този факт, но през последната седмица се нароиха много лъжи и фантасмагории по наш адрес. Едва ли не сме искали за него милиони. Той сам си провали трансфера. Възможно е да е имал предварителна договорка със Славия, което ако е така, също е в нарушение на правилниците.“, каза още изпълнителният директор на Лудогорец.

Снимка: sportni.bg