Собственикът на ЦСКА Димитър Борисов заяви, че ще се оттегли от клуба, но ще продължат да го финансират.Той допълни, че ще бъде назначен нов президент.
"Ще поемем цялата издръжка на отбора, но няма да управляваме. Ще имаме нов президент, но ще трябва да почакате за името му. До два дни ЦСКА ще има нов президент и ново ръководство. Новият президент на ЦСКА ще решава изцяло, ще осигуряваме само месечен бюджет", заяви Борисов пред Ринг. "Да, допуснал съм грешки. Ще ги реша кардинално - от главата. Ако "Титан" се оттегли в момента, няма да имаме финанси", добави босът на "червените".
Той коментира и изказването на Емо Костадинов, че не е получил достатъчно време. "Дали е получил или не е получил, той си решава сам за себе си", заяви Борисов.