You are here:   Home БГ Футбол А група ЦСКА Българският Моуриньо: Единствено съм доволен от трите точки

Българският Моуриньо: Единствено съм доволен от трите точки

Понеделник, 08 Ноември 2010 16:09

Наставникът на ЦСКА Милен Радуканов заяви след победата с 1:0 над Пирин, че е доволен само от трите точки.

„Радващото е, че победихме. Изключително съм радостен заради футболистите, ръководството и тези фенове, които ни подкрепиха. Един голям поклон пред публиката”, коментира старши треньорът на ЦСКА.

„Не мога да бъда доволен от играта, но това, което имам да казвам ще го кажа в съблекалнята. Имаше много голяма умора в отбора. Според мен първият жълт картон бе малко смешен”, добави наставникът на „червените”.

„Няма да коментирам съдиите и няма да кажа нищо и за червения. За нас в този момент най-важно е да вземем максимума във всички мачове до декември. Днес не видях това самочувствие, което трябваше да покажем”, каза още Милен Радуканов.