You are here:   Home БГ Футбол А група ЦСКА ЦСКА ще се готви в супермодерната база на Шкода (Ксанти)

ЦСКА ще се готви в супермодерната база на Шкода (Ксанти)

Понеделник, 03 Януари 2011 15:20

Днес стана ясно, че отборът на ЦСКА ще се подготвя на базата на гръцкия Шкода (Ксанти) по време на лагера си в южната ни съседка. "Армейците" заминават на 15 - и януари и се очертава да бъдат там за около 10 дни. В този период те ще се изправят срещу родния Вихрен (Сандански) в контролен мач на едно от помощните игрища.

 

 

 

Базата се намира в градче, което е на няколко километра от самия град Ксанти. Комплексът разполага със специален хотел за футболни отбори, 7 футболни терена, игрища за голф и тенис кортове. Всичките тези неща ще бъдат на разположение на ЦСКА през целия им престой в Гърция.

Освен тези екстри, комплексът разполага и с няколко басейна, страхотен възстановителен център, който също ще може да бъде използван от играчите на "червените", а стадионът на Ксанти ("Шкода Ксанти Арена") е на няколко метра, като той е с повече от 7500 седящи места.

Eто и официалния сайт на Шкода (Ксанти)

Снимка: Любомир Гутев/ SportaBG.com