
Според сайта на „армейците” стадион ”Българска армия” е получил лиценз за провеждане на мачове от А група буквално преди минути.
Ето официалното съобщение оповестено на сайта на „червените”:
Многоуважаеми колеги и привърженици, поради лошите климатични условия ви уведомяваме, че за наше огромно съжаление няма да може да домакинстваме на стадион „Българска армия” за мача от XX-я кръг на А ФГ срещу Сливен.
Неблагоприятните атмосферни условия в последния месец, почти минусовите температури нощно време бяха причина тревното покритие да не добие голяма плътност.
Ето защо ръководството на клуба и експерти от фирма „Онтарио” прецениха, че тревата трябва да бъде запазена, заради огромните инвестиции на собствениците в нея.
Категорични сме, че лошото време е единствената причина стадион „Българска армия” да не отвори врати за феновете си на 1 април.
Що се отнася до лиценза на съоръжението можем да заявим, че нашият дом получи разрешение да приема домакинските мачове на представителния мъжки отбор от А ФГ.
От името на всички в клуба предварително благодарим на ръководството на Националния стадион „Васил Левски” и се извиняваме от сега за причиненото неудобство, около преместването на мача.
Снимка: SportaBG.Com