
Отборът на ЦСКА проведе много късната си тренировка вчера при много хладно и приятно време за игра. В последните дни в Александруполис времето бе лошо и непрекъстнато валеше дъжд.
Димитър Пенев наблюдаваше изкъсо своите възпитаници по време на заниманието и особено по време на проведената двустранна игра на половин терен.
Страгега казваше на своите футболисти да не си влизат грубо и да се пазят от контузии.
Въпреки указанията на старши треньора Димитър Пенев, Станко Йовчев и Мартин Дечев пострадаха по време на играта.
Въпреки това травмите им не са сериозни и по всяка вероятност те ще участват пълноценно и в утрешния последен ден на столичани на гръцка земя.
В понеделник червените се завръщат в България, за да изиграят първата си контрола за годината, а противник е непретенциозния тим на Свиленград.