You are here:   Home БГ Футбол А група ЦСКА Станислав Генчев: В ЦСКА да спрат да се оплакват, нека да си припомнят мача ни на "Армията"

Станислав Генчев: В ЦСКА да спрат да се оплакват, нека да си припомнят мача ни на "Армията"

Понеделник, 21 Май 2012 09:10

Полузащитникът на Лудогорец (Разград) Станислав Генчев посъветва ЦСКА да спрат да се оплакват от съдии. Той допълни, че няма никаква директива срещу армейците, каквото е твърдението на Стойчо Младенов.

 

 

"Нека хората в ЦСКА да си спомнят мача ни от есенния полусезон на "Армията", вместо да се оплакват от съдиите. Тогава ощетиха сериозно Лудогорец. Отмениха ни чист гол, не ни дадоха 100 % дузпа. За капак на всичкото след двубоя хванаха играчи на ЦСКА с допинг. Какво повече да коментираме? Вярвам, че съдията, който ще ни свири мача с тях, ще се справи и нещата ще се решат на терена. В противен случай ще е наистина скандално. Все пак това е мач, който определя шампиона на България, дано ни оставят просто да играем", каза Генчев.

"След като спечелихме Купата на България, плюсовете са на наша страна. Пак казвам - чувството да вдигнем трофей бе невероятно. Просто не може да се опише с думи. Това обаче вече е в историята и всички живеем за мача с ЦСКА. Титлата е голямата ни цел", сподели още бившият играч на Левски.

Снимка: Нов спорт

ОЩЕ ПО TEMATA: