You are here:   Home БГ Футбол А група ЦСКА Венцислав Живков си тръгвая от ЦСКА

Венцислав Живков си тръгвая от ЦСКА

Неделя, 12 Август 2012 16:05

 

ЦСКА ще има нов изпълнителен директор до десетина дни. Настоящият такъв Венцислав Живков си тръгва отклуба. Това се налага, тъй като "Титан" повече няма да управлява и всички техни хора ще бъдат отстранени.

 

За ключовата позиция се коментират три имена. Последната дума ще е на Емил Димитров, който е движещата сила на Инициативния комитет за възраждането на клуба.

Депутатът от ГЕРБ изгледа снощи първия мач на ЦСКА за новия сезон, който обаче бе изгубен от Литекс. Той ще избере и новия финансов директор на ЦСКА, който също ще бъде ясен до десет дни.

"Ще има генерални промени на всички нива в ЦСКА. В момента текат разговори и последни уточнения. Екипът трябва да е готов най-късно до 10 дни, но реално ще започне да работи в началото на септември", заяви п един от хората от Инициативния комитет за възраждането на ЦСКА.

Очаква се "Титан" официално да се оттегли от управлението именно през септември.