You are here:   Home БГ Футбол А група ЦСКА Язовир чисти дълг на ЦСКА

Язовир чисти дълг на ЦСКА

Вторник, 19 Февруари 2013 14:40 "Стандарт"

Оригинален начин за разплащане са измислили в ЦСКА, съобщи наш източник. След многобройните назначения в клуба не остана място за всички легенди.

Две от тях, които се водеха на работа към школата, са пренасочени от "Титан" към язовир. Става въпрос за водоем в Пернишко, стопанисван от сметопочистващата фирма. Вместо да получават заплати и да се мотаят около юношите, бившите играчи на "червените" се водят арендатори. Източникът ни обаче не уточни дали служителите на ЦСКА избиват рибата в новото поприще, или просто си уплътняват времето сред природата.

Поредното назначение беше потвърдено вчера. Емил Костадинов ще се върне в управата на "армейците" като отговорник за връзките с БФС. Членът на Изпълкома ще трябва да лобира за "червените", които от години не спират споровете си с комисиите на съюза. Емо Костадинов няма да се бърка в работата на спортния директор Паро Никодимов, чието откритие е. Според слуховете на "Армията" Емил не се долюбва особено с другия началник Георги Илиев-Майкъла, но последният е зает предимно със строителните дейности на стадиона.

Докато продължава назначението на шефове, служители и треньори в школата мизерстват. ЦСКА им дължи по 6 заплати, но хората продължават да стискат зъби и работят от едната любов към клуба.