You are here:   Home БГ Футбол Б група Видима-Раковски победи Вихрен с 1:0 в единственият мач от Б група

Видима-Раковски победи Вихрен с 1:0 в единственият мач от Б група

Неделя, 14 Март 2010 13:47



Видима-Раковски победи  с 1:0  Вихрен в единствен мач от 18-ия кръг в Западната Б група. Останалите мачове, както и всички двубои в Източната ни втора дивизия, ще се изиграят на 17-и март. Единственото попадение отбеляза Ивайло Раденцов от фаул. Той бе безкомпромисен и с левия краг прати топката под напречната греда на вратаря Николай Младенов.

До края на полувремето домакините създадоха  още две-три добри възможности за гол,но пропуснаха.  През втората част по-чистите положения бяха за отбора на Вихрен, но така и така те не успяваха да отбележат. След победата Видима-Раковски събра 35 точки, с 4 по-малко от лидера ФК Банско 1951. Гостите пък остават на 4-о място с 29 точки.

„Радващ резултат за нас, особено съм доволен от играта ни през първото полувреме. През второто полувреме нашите млади футболисти се стъписаха, може би от твърдата игра на Вихрен. Можехме да си решим мача още преди почивката, но пък през второто полувреме имахме късмет с пропуските на гостите”, каза след срещата старши треньорът на Видима  Димитър Тодоров.

„Нямаме поставена задача да влезем в "А" група, но ако се отвори такава възможност, няма да се откажем. Задачите ни са да играем добър футбол, да даваме шанс на млади момчета и колкото повече точки съберем, по-добре”, добави треньорът на севлиевци.