"Вдъхновена!", написа в туитър рускинята. Няколко часа по-късно българският тенисист сподели това в своя профил на социалната мрежа.
"Момчето стана мъж", е мнението на Патрик Муратоглу. Французинът бе треньор на Григор в академията си край Париж, а после пътуваше с него по турнирите.
"Браво, Григор! Феновете ти в Сърбия са много щастливи", е единият от постовете на сайта на АТП.
Успехът на Димитров и неговия треньор Роджър Рашийд привлече вниманието и на легендата в голфа Грег Норман.
"Специалните спортисти работят здраво. Григор Димитров направи точно това, като спечели титлата", коментира австралиецът.
"Колкото по-големи са титлите, толкова по-силно е желанието за победа". Така отбелязаха победата на Димитров от Nike. Българският тенисист е рекламно лице на марката. Той бе поздравен от Wilson, с каквито ракети играе.