You are here:   Home Европейски футбол Англия Манчестър Сити пуска Тевес, ако тимът се класира в топ 4

Манчестър Сити пуска Тевес, ако тимът се класира в топ 4

Неделя, 26 Декември 2010 17:58

Карлос Тевес може да напусне Манчестър Сити  в края на сезона, ако отборът успее да се класира за Шампионската лига.

 

 

 

Аржентинският нападател иска да се завърне у дома и дори подаде молба за трансфер този месец. 26-годишният играч разкрива, че причината е несъгласие с вижданията на някои висши управляващи в Сити.

Наскоро обаче Тевес оттегли искането си за трансфер, и след разговор с мениджъра Роберто Манчини изрази намерение да помогне още на отбора.

Според News of the World, ръководството на Манчестър  Сити е решило да  позволи на Тевес да напусне тима, ако той допринесе достатъчно, за да се класира отборът в Топ 4 и да играе догодина в Шампионската лига. Карлос Тевес има 16 мача, 10 гола и четири асистенции този сезон.