You are here:   Home Европейски футбол Англия Тевес и Кавани дишат във врата на Бербатов

Тевес и Кавани дишат във врата на Бербатов

Вторник, 08 Февруари 2011 22:45 Валентин Видолов

Българският нападател на Манчестър Юнайтед Димитър Бербатов продължава да бъде на третото място в класацията за "Златната обувка". Бербатов не се е разписвал от 22 януари, когато вкара хеттрик на Блекбърн.

Лионел Меси (Барселона) стигна Кристиано Роналдо (Реал Марди) на върха и двамата имат по 24 попадения, трети остана Бербатов с 19, но зад него дишат Карлос Тевес (Манчестър Сити) и Едсон Кавани (Наполи), който са вкарали по 18. Антонио Ди Натале (Удинезе) и (Байерн Мюнхен) имат по 16 гола и също са близко да Бербатов. Осми е Кени Милър (Бурсаспор) с 21 попадения, следван от Самуел Ето'о (Интер) и Папис Демба Сисе (Фрайбург) 15.

Нападателят на Левски Гара Дембеле остава на добра позиция 21-а с 16 вкарани гола, както е известно нашето първенство свърши през началото на декември и ще бъде подновено в края на февруари.