You are here:   Home Европейски футбол Англия Абрамович протяга ръце към Гуардиола

Абрамович протяга ръце към Гуардиола

Неделя, 17 Април 2011 12:14

 

Президентът на Челси Роман Абрамович, който е крайно разочерован от представянето на "лондончани" търси усилено заместник на Карло Анчелоти като основна цел на руския олигарф е треньорът на испанския шампион Барселона Пеп Гуардиола, твърди "Мирър".

 

Най-верочтно сегашния треньор на Челси Карло Анчелоти ще бъде освободен от поста си през лятото като основна причина е слабата игра на отборът и оставането им без нито един трофей през настоящия сезон.

Причината за това е проваленият сезон на столичани, които отпаднаха от Шампионската лига и ще завършат настоящата кампания без спечелен трофей нещо, което до сега не се е случвало на Челси от както Абрамович е начело на клуба.

Източници, близки до руския милиардер, твърдят, че той иска да доведе на "Стамфорд Бридж" Пеп Гуардиола, който прави фурор с Барса, Пеп вече намекна, че престоят му на "Ноу Камп" е към своя край въпреки, че удължи договора си за още една година.