You are here:   Home Европейски футбол Англия Челси взима Модрич до часове, от Тотнъм готови да се разделят с играча

Челси взима Модрич до часове, от Тотнъм готови да се разделят с играча

Неделя, 14 Август 2011 12:11 Георги Генев

Старши треньорът на Тотнъм и президентът Даниел Леви заявиха днес, че са склони да се разделят със звездата на отбора Лука Модрич.

Леви сподели, че ако от Челси им бъде предложена оферта на стойност 35 милиона паунда, от със сигурност те ще пуснат играча по посока ''Стамфорд Бридж''.

От Челси пък преди седмица разкриха, че ще предложат оферта на ''шпорите'' каквато те няма да могат да откажат. Според ''Sky Sports'' ''сините'' ще изпратят новото си предложение до средата на новата седмица, за да могат да привлекат играча колкото се може по-бързо.

Хари Реднап се надява да получи 35 милиона и с тях да закупи Джузепе Роси от Виляреал,  Емануел Адебайор от Манчестър Сити или Фернандо Йоренте от Атлетик Билбао.