You are here:   Home Европейски футбол Англия Проблем с феновете на Ман Юнайтед на "Анфийлд"

Проблем с феновете на Ман Юнайтед на "Анфийлд"

Четвъртък, 06 Октомври 2011 21:39

Ръководството на Манчестър Юнайтед разбра, че вместо полагащите им се 3000 билета за мача срещу Ливърпул на „Анфийлд” , ще получат само 1960, заради проблемите, които са причинявали феновете  на тима в предишни гостувания.

„Въпреки лобирането на клуба за вашите права, ще има само малко повече от 1900 билета за „Анфийлд”,” сподели сър Алекс Фъргюсън в писмо до всички фенове на отбора.
„Червените дяволи”  искат да отнесат казуса директно до управата на Премиършип, за да се направи точна наредба кога един домакински отбор може да намали билетите на гостуващите фенове. Проблемът при Юнайтед е, че заявките на привърженици, които искат да подкрепят тима при гостуванията са много повече от пропуските, които могат да отделят отделните клубове, домакини на срещите.