
След равенството 1:1 между Ливърпул и Манчестър Юнайтед капитанът на "червените дяволи" Рио Фърдинанд беше разочарован от начина, по който халфът на Ливърпул Чарли Адам е спечелил фаула, след който домакините поведоха.
"Имаше съвсем лек контакт между мен и крака на Адам, но не мога да повярвам, че 80-килограмов мъж като него може да падне по този начин", коментира Фърдинанд нарушението на границата на наказателното поле в 68-та минута, след което падна гола за Пул.
"Доволен съм от точката в този мач. Те имаха няколко голови положения, но ние контролирахме играта през второто полувреме и играхме добър футбол. Като вземем предвид последните ни мачове на "Анфийлд", равният днес е добър резултат", добави капитанът. Още по темата