Какви големи трансфери направиха отборите от Англия в зимния трансферен прозорец?
Арсенал изпрати Сендерос под наем в Евертън, а Сол Кембъл се завърна при артилеристите.
Манчестър Юнайтед привлече Маме Диуф от Мьолде и това се очертава добър трансфер за сър Алекс. Под наем в отбора на Престън премина Дани Уелбек.
Ливърпул се раздели с двама играчи. Досена пое към Наполи, а Андрий Воронин подписа с Динамо Москва. Атлетико Мадрид продаде Макси Родригес на мърсисайдци.
Градския враг на Ливърпул-Евертън също не остана назад с трансферите. Един от най-добрите футболисти на САЩ премина в отбора под наем от американския ЛА Галакси. Турския футбол продължава да се развива в добра насока след като Лукас Нийл от "карамелите" подписа с елитния Галатасарай.
Поостарелия Патрик Виера премина в Манчестър Сити. Явно плановете за успехи на отбора на собственика Шейх Мансур не включват само Тевес и Адебайор.
Бирмингам искат да се представят добре в Премиършип и направиха крачка напред след като Гнаоре от Манчестър Сити и Мичел от испанския Спортинг Хикон подсилиха отбора.
Готвят ли се грандиозни трансфери през летния трансферен прозорец, ще разберем след края на шампионата в Англия.