
Помощник треньорът на Челси Роберто Ди Матео заяви, че той и Андре Виаш-Боаш са доволни от Фернандо Торес и че се надяват в най-близко време нападателят да покаже на какво е способен.
Както е известно тази вечер Челси се изправя срещу бившия отбор на ''Ел Ниньо'' Ливърпул в мач от Купата на Лигата. Очаква се по всяка вероятност Торес да започне титуляр двубоя, като да си партнира в атака с Дидие Дрогба.
''Има много положителни неща в играта на Торес. Ако се загледате в отбора, ще видите колко помага той, ще видите и колко пасва на самия стил на игра. Головете му ще започват да идват скоро, не трябва да се съмнявате в това. Той отлично знае кое и как да го направи, така че ние му вярваме. В тима има много голяма конкуренция, той ще получи своите шансове и вярвам, че ще се докаже, има много мачове до края така че той тепърва ще играе редовно'', сподели Ди Матео.