You are here:   Home Европейски футбол Англия Керъл пред сензационно завръщане в Нюкасъл

Керъл пред сензационно завръщане в Нюкасъл

Сряда, 11 Януари 2012 10:26

Отборът на Ливърпул е готов да продаде Анди Керъл на Нюкасъл съобщи ''DailyMail''. Нападателят може да се завърне в бившия си  клуб Нюкасъл само £ 20 милиона паунда. Керъл напусна ''Сейнт Джеймсис Парк ", за да се присъедини към Ливърпул преди 12 месеца за сумата от £ 35 милиона, но той така и не намери формата си, която имаше при свраките.

Миналия месец мениджър на Нюкасъл Алън Пардю призна, че може да го вземе обратно, ако имал възможност, и според Daily Mail, той може да има шанс да направи това преди края на месеца. Според доклада в сряда, от Нюкасъл ще се свържат с Ливърпул и да им предложат за 23-годишният Карол сумата от £ 20млн.

 

Таранът, също ще трябва да пожертва голяма част от неговата £ 90,000 на седмична заплата, ако той желае да се върне в ''Сейнт Джеймсис Парк ". През месец декември, Пардю е каза: "Вие никога не искаме да загубим играчи и ние никога не искахме да загубим и Анди. Бихме го върнали обратно, ако имахме възможност.''