You are here:   Home Европейски футбол Англия Иванович: Трябва да сме колектив

Иванович: Трябва да сме колектив

Сряда, 22 Февруари 2012 18:42

Бранислав Иванович заяви, че отборът трябва да се обедини и застане зад Андре Вияш-Боаш и неговото оставане в клуба.

"Сините" записаха поредното си поражение тази кампания, тъй като бяха разбити от Наполи с 3:1 в Шампионската лига.

Докладите показват, че португалският специалист неслучайно е оставил Ашли Коул и Франк Лампард на резервната скамейка в навечерието на двубоя.

Ситуацията около Боаш нашумя, след като влезе в разправия с някои от своите звезди пред самия Роман Абрамович.

Иванович твърди, че разделението в съблекалните няма да помогне на отбора да взима мачовете си, а напротив, нещата дори ще се влошат.

"Не мисля, че с подобно разпри положението в тима ще се промени. Да, ситуацията се променя, но в посоката, която ние се стараем да избягваме."

"Този момент е много важен и ще покаже доколко сме сплотени като колектив", каза сръбският национал.