You are here:   Home Европейски футбол Англия Стилиян призова: Назначете МакДоналд за постоянно

Стилиян призова: Назначете МакДоналд за постоянно

Понеделник, 16 Август 2010 08:07

Българският капитан на Астън Вила Стилиян Петров е на мнение, че временния треньор на отбора Кевин МаКдоналд трябва да остане за постоянно.

„Начинът, по който той ни подготви за мача, ни показа, че той иска да остане на тази работа и аз се надявам ние да можем да му помогнем да постигне това”, заяви Стилиян.

„Ние сме зад него. Той е в клуба от много време, свърши страхотна работа с юношите и има възможността да го направи и сега. Преди мача му казах ‘опитай и остани на тази работа’.

„Той знае, че е трудно. Очакванията са високи и хората искат успех. Те говорят за големи имена, но той има възможността и е наистина решен да остане тук. Играхме много добре, показахме, какво можем и ако продължим по този път, няма причина той да не успее да изгради своето име”, допълни Петров.