You are here:   Home Европейски футбол Други Моуриньо дава 100 милиона за Гарет Бейл и Лука Модрич

Моуриньо дава 100 милиона за Гарет Бейл и Лука Модрич

Неделя, 23 Януари 2011 13:58

Наставникът на Реал Мадрид Жозе Моуриньо иска в състава си Гарет Бейл и Лука Модрич. Портулгаецът ще предложи за тях 100 милиона паунда, съобщават английските медии.

 

Според "Daily Star", "Специалния" смята,  че класата на двамата играчи си заслужава огромната сума, те ще усилят конкуренцията в халфовата линия на тима.

Реал вярват, че Тотнъм ще поиска поне 30 милиона паунда за хърватина и допълнителни 70 милиона за уелсеца. Лондонският тим е почти готов с новия договор на Бейл, който ще е за 5 години и заплата  100 000 паунда на седмица.Това  ще го направи най-добре платеният играч в историята на лондончани.

Иначе и двамата футболисти имат договори, подписани през миналата година. Хърватинът пък сам заяви, че е доволен да остане на "Уайт Харт Лейн".