Манолев се върна наскоро в игра след тежка контузия. Това явно не е повлияло прекалено много на формата му, защото в мача с Рода той показа на всички една прекрасна игра.
Българският защитник в тима на ПСВ Айндховен спечели приза за играч на мача. Това стана след победата над жълто-черните от Керкраде с 3:1. Отбора на младия българин дръпна с 4 точки на шампиона Твенте, където играе друг негов колега от националния отбор - вратаря Михайлов. В съответната среща Манлоев получи оценка 8 от 10, което е невероятно постижение за даден футболист.
Както знаем, българите в Холандия правят фурор с екипите на своите отбори, трупайки признание след признание. Нека се надяваме, че те ще запазят формата си и дори ще я подобрят!