You are here:   Home Европейски футбол Испания Барса ще играе срещу Ман Юнайтед и Милан - представи днес Афелай

Барса ще играе срещу Ман Юнайтед и Милан - представи днес Афелай

Петък, 24 Декември 2010 14:55

Испанският гранд Барселона обяви на официалната си уеб страница, че през лятото на 2011 година ще бъде проведето турне САЩ. Там "каталунците" ще играят срещу Манчестър Юнайтед, Милан и Клуб Америка.

 

 

Освен това днес "блаугранас" представиха Ибрахим Афелай. На пресконференцията "лалето" каза:

"Много съм щастлив да стана част от семейството на най-добрия клуб в света. Ще нося с гордост и отговорност фланелката на Барса", зарече се бившият футболист на ПСВ Айндховен.

"Нужно ми е време да се адаптирам. Гуардиола ми каза, че ще направи всичко възможно, за да улесни приспособяването ми", сподели Афелай. "Когато Барса ми се обади, веднага казах "да". Такава възможност не е за изпускане. Всеки иска да играе в Барса, където се практикува най-добрия футбол в света", каза още холандецът. Афелай ще носи номер"20" на гърба си, а първата му тренировка ще е на 29 декември.