
Аржентинската легенда Диего Армандо Марадона изтъкна своите амбиции да продължи треньорската си кариера. "Моето желание да бъда треньор остава и твърдя, че мога да бъда в Испания", каза Дон Диего.
"След Мондиал 2010 получих две или три важни предложения. Благодарих на клубовете, които ми направиха тези предложения, но им казах, че сега не е моментът. Сега нещата са по-различни", призна аржентинецът.
В началото на януари 50-годишният Диего Марадона каза, че е получил предложение да стане треньор на английски клуб. Според пресата предложението е било на Фулъм.
"Кристиано или Меси? Избирам Меси", с усмивка заяви Марадона. "Онова 5:0 на "Камп Ноу" беше ужасяващо. Беше си срамно. Виждам Барселона като фаворит в Шампионската лига. Има с около 30 процента повече шансове от Реал Мадрид и Челси", каза още Диего.