
Босът на Барселона Сандро Росел се преклони пред Лионел Меси, който се намира в топформа. Както е известно, Бълхата вкара пет вчера срещу Байер (Леверкузен) при победата с 7:1 на "Ноу Камп".
„Имаме щастието и късметът да сме живи, за да гледаме изпълненията на гения на Меси. Вече със сигурност няма дискусия по въпроса дали е най-добрият футболист в историята на футбола. Според мен не може да има сравнение. Трябва да се наслаждаваме на неговата игра, защото той демонстрира футбол от дрига планета“, коментира Росей.
„Всички искаме Гуардиола да остане начело на Барселона, но той взима решението и ние не може да му се наложим“, добави босът на каталунците.
„Нашата цел е да спечелим за втора поредна година трофея от Шампионската лига и смятам, че това не е нито сън, нито мечта. Не е и утопия, постижимо е“, каза още Сандро Росей.