You are here:   Home Европейски футбол Испания Роналдо раздава награди по случай всичките 20 млн. последователи, които има в Туитър

Роналдо раздава награди по случай всичките 20 млн. последователи, които има в Туитър

Четвъртък, 01 Август 2013 14:25 Василена Василева

Кристиано Роналдо - звездата на Реал Мадрид, вече може да се похвали с над 20 млн. последователи в социалната мрежа Туитър, с което се доближи на едва 3 млн. от топ 10 на най-следените световноизвестни личности. 

"Здравейте, вече сте 20 милиона! Много ви благодаря за подкрепата. Останете с мен, за да спечелите специални награди", това публикува в профила си в Туитър нападателят от Мадейра.

Наградите са персонализирани чаши и панели за смартфони, като Роналдо кара феновете си да публикуват снимки, на които позират с негови екипи с номер 7, както на Реал Мадрид, така и на националния отбор на Португалия.