You are here:   Home Европейски футбол Шампионска лига Чембърлейн: По-важна е победата, а не голът ми

Чембърлейн: По-важна е победата, а не голът ми

Четвъртък, 29 Септември 2011 09:25

Новото попълнение на Арсенал Алекс Окслейд-Чембърлейн остана изключително доволен от първия си гол в Шампионската лига, с който се превърна в най-младият английски голмайстор в турнира. Арсенал постигна изключително важна победа с 2;1 над гръцкия Олимпиакос.

"Винаги е хубаво да вкараш първия си гол в Шампионската лига, но аз мисля, че най-важното нещо е, че взехме трите точки от този мач. Радвам се, че постигнахме победата в срещата. Това бе един наистина добър опит за мен и голяма стъпка в кариерата ми", коментира пред "Скай Спортс талантът.

"Искам да продължавам да играя на най-високо ниво, но имам много работа за вършене, за да мога да се изявявам по-често в Шампионската лига. Много е трудно да се наложиш в Арсенал, защото в отбора има страхотна конкуренция, но се надявам да се утвърдя като титуляр с времето. Трябва да продължавам да работя усилено, за да покажа на мениджъра, че съм достоен да играя сред стартовите единадесет", продължи Чембърлейн.

"Има много хора в отбора, които могат да играят на моята позиция, и както вече казах, това прави конкуренцията в отбора изключително голяма", каза още младокът..