You are here:   Home Световен футбол Русия Трансфера на Благо в Щутгарт пред провал, руски грандове са спрягани за подписа му

Трансфера на Благо в Щутгарт пред провал, руски грандове са спрягани за подписа му

Събота, 15 Януари 2011 22:47

Трансферът на Благой Георгиев в германския Щутгарт е пред провал. Причината за това е огромната сума от 5 милиона евро, която искат Терек за него.

Вчера представители на "швабите" преговаряха с босовете на руския отбор, но не успяха да постигнат съгласие за цената. Според информациите в ,едиите, Благо е договорил личните си условия с германците.

Има вариант Георгиев да бъде продаден в някой от московските грандове, сред които са спрягани ЦСКА и Локомотив Москва. Друг вариант за българина е Зенит. Тези три клуба  са признали за интерес към Благо и могат да си позволят исканите от Терек пари.

Днес  Терек изигра първата си контрола от предсезонната подготовка, в която Благо игра едно полувреме и отбеляза един от головете за равенството 2:2 срещу иранския Естегал.