You are here:   Home Волейбол Национален отбор Казийски: Радо все още мисли за България

Казийски: Радо все още мисли за България

Петък, 03 Декември 2010 08:54 SPORTABG

Смут във волейбола вся Матей Казийски с изявлението, че треньорът му в Тренто Радостин Стойчев все още мисли дали да поеме националния отбор на България. Суперзвездата на италианския тим се прибра в София за церемонията Мъж на годината снощи.

Матей бе номиниран за наградата заедно с министрите Росен Плевнелиев и Цветан Цветанов.
Казийски пристигна с чартърен полет, осигурен от президента на Тренто Диего Мосна. Бизнесменът също долетя и снощи бе в Младежкия театър. Веднага след шоуто двамата се прибраха в Италия, защото в неделя Тренто посреща Латина в мач от VIII кръг на първенството.
В София Матей коментира многозначително очаквания договор на Радостин Стойчев с федерацията по волейбол. "Да не забравяме, че Радо още не е подписал, а докато това не стане, предпочитам да запазя мълчание по този въпрос. Все още се уточняват детайли между Стойчев и федерацията. Когато договорът стане факт, аз лично ще бъда много щастлив. Президентът Диего Мосна напълно подкрепя Радо в решението му да поеме националния отбор и стои зад него", каза Казийски, който в сряда допринесе за победата на Тренто с 3:0 (18, 27, 17) срещу Рома в италианската Серия А1.

Ивайло Пампулов, ''7 дни спорт''