You are here:   Home БГ Футбол А група Ексклузивно: Тристан се разминал с Локо Пловдив

Ексклузивно: Тристан се разминал с Локо Пловдив

Понеделник, 23 Август 2010 10:26 SPORTABG

"Цървена звезда" изпревари "Локо" (Пд)  на трансферния пазар за бившия испански национал Диего Тристан. Някогашната звезда на “Депортиво” е бил предложен от мениджърска агенция и на клуба от "Лаута". Президентът Константин Динев дори се е допитвал до тарторите от фенклуба дали е добра идея да бъде привлечен 34-годишният футболист.

 

Игралият 15 мача за Испания Тристан бил със статут на свободен агент, след като отказал да продължи договора си с втородивизионния "Кадис". От "Цървена звезда" обаче реагирали по-бързо от "Локо" и си осигурили услугите на Тристан срещу петцифрена месечна заплата в евро.

От "Локо" вчера отрекоха информациите, че португалският нападател на ЦСКА Руи Мигел е пред трансфер в клуба.

Армейците се чудят как да се разделят с бившия голаджия на "Локо" (Мз), който се разбунтува срещу опитите да му приберат лаптопа и мобилния телефон преди лагер на тима.

Бразилецът Даксон да Силва, който на 12 август разтрогна с "Локо" (Пд), е пред трансфер във "Вашку да Гама" или "Флуминензе". Адвокатът на Даксон е уведомил още преди 2 месеца ФИФА, че клиентът му не желае повече да играе в "Локо". Шефовете на клуба обаче са категорични, че който пожелае да вземе халфа, трябва да плати 600 000 евро.

 

Източник: Труд

Още по темата:

Кавга в съблекалнята на Локо (Пд), Електричката скочи на вратаря Лучини

Коко: Трябваше да ги бием!

Локо и Литекс спретнаха зрелищно 2:2 в Пловдив (СНИМКИ)

Зума: Направихме най-добрия си мач