
Кристиано Роналдо е отказал да даде автограф на 10-годишно момиченце, защото е носело фланелка на Барселона, твърди вестник “Рекорд”.
Историята разказа бащата на разочарованото дете, което облякло екипа на каталунците за тренировка на отбора, в който играе футбол в Обидос. Тренировката не се състояла, тъй като по същото време националния отбор на Португалия провели занимания, а момиченцето решило да остане и да изгледа тренировката им и да вземе автограф от Роналдо.
“Когато отидох да я взема видях, че тя е много тъжна. Когато я попитах какво се е случило тя просто ми каза: Кристиано отказа да ми даде автограф, тъй като нося екип на Барселона. Не знаех какво да и отвърна. Фланелката и бе донесена от майка и, която бе на посещение в каталунския град. Тя бе символ на обич и нищо друго. Ако посещението бе в Мадрид, явно щеше да бъде различно. Тя бе страшно разочарована, а аз се чудех как да и обясня защо един национален футболист и е обърнал гръб”, разказа баща и Роберт Фелипе.